Portugal
Portugal
Te midden van de wijngaarden van Porto ligt de fascinerende vallei van de Douro met haar rijke historie en prachtige landschappen. De wijnstreek van de Hoog-Douro is de oudste wijnstreek van de wereld en is bekend door de beroemde Portowijn, een rijke keuken en idyllische landschappen. De vaarroute is goed aangeduid, 210 km lang en heeft vijf sluizen, die echter wel de hoogste van Europa zijn.
Toeristische attracties
Het historische centrum van Porto
Het museum van Afurada
Het bezoek aan de grote wijnboeren van de Douro
Het huis Sandeman
Het Poz Coa Archeoligosch Park, het grootste openluchtmseum van het Paleolithicum, gclassificeer Unesco
De Hoog Douro wijnstreek
Amieira Marina
Nicols is de exclusieve verhuurder in Portugal van boten waarvoor u geen vaarbewijs nodig hebt!
Portugal staat wat riviervaart betreft vooral bekend om de Douro, een rivier die druk wordt bevaren door passagiersschepen en rivieraken.
Maar deze bestemming voor woonbootvakanties met een boot van Nicols is zo bijzonder vanwege het water waarop u gaat varen: het Grande Lago in de Alentejo is namelijk het grootste kunstmatige meer van Europa!
Het heeft geen enkele sluis en biedt u volop gelegenheid om aan te meren bij kleine eilandjes, in volstrekte vrijheid.
Het 365 dagen per jaar geopende centrum voor bootverhuur in Amieira verwelkomt u ’s zomers en ’s winters voor een unieke bootvakantie, zelfs met Kerst en Nieuwjaar!